Kvalifikuoti specialistai

A/Symmetry odontologijos klinikoje suprantame, kad tiesiausias kelias į rezultatą yra kalbėti viena kalba, būti vieninga komanda.

Tik bendradarbiaujant tarpusavyje pasiekiame geriausius ilgalaikius rezultatus

A/Symmetry odontologijos klinikos pacientų lūkesčius ir galimas baimes įvertinę gydytojai profesionalai kiekvienu individualiu atveju deda maksimalias pastangas geriausiam rezultatui pasiekti, taip neretai pakeičiant ne tik žmogaus išvaizdą, bet ir gyvenimo kokybę.

Į savo įsipareigojimą būti geriausiems – žiūrime atsakingai, todėl mūsų komanda nuolat gilina profesines žinias seminaruose ir konferencijose visame pasaulyje, o savo sukauptą patirtį perleidžiame dėstydami Lietuvos universitetuose, bei šalies ar tarptautinių kursų ir seminarų metu.

Moksliškai pagrįstos gydymo metodikos

A/Symmetry odontologijos klinikos pacientams užtikriname efektyviausius, saugiausius bei labiausiai moksliškai pagrįstus gydymo metodus.

Restauracinį gydymą – nefunkcionalių plombų keitimą, kramtomojo paviršiaus atstatymą, atliekame naudodami aukščiausios kokybės, fizikinėmis savybėmis artimas danties emaliui, plombas.

Naudodami efektyviausią būdą susigrąžinti pilnavertę kramtymo funkciją ir estetišką šypseną bei siekiant atkurti visiškai ar dalinai prarastus dantis – renkamės kokybiškus, ilgaamžius ir aukščiausius standartus atitinkančius dantų implantus, kurie išsiskiria ypatingai gerais implantų prigijimo (osteointegracijos) rodikliais bei garantuoja ilgalaikius ir sėkmingus rezultatus.

Burnos chirurginių procedūrų metu, tokių kaip: dantų šalinimas, implantacija, kaulo augmentacija – siūlome PRP (trombocitais praturtintos plazmos) gydymą, kurio dėka sumažėja pooperacinis skausmas, sutrumpėja gijimo laikotarpis, taip pat ženkliai pagerėja audinių regeneracija.

Dantų balinimui naudojame saugius, bet ypatingai efektyvius sprendimus, kai laboratorijoje kiekvienam pacientui pagaminame individualias balinimo kapas.

Šiuolaikinėmis technologijomis grįstos gydymo metodikos

A/Symmetry odontologijos klinika žengia koja kojon su pažangiausiomis technologijomis. Naujausias technikas bei metodus pasitelkiame tam, kad pacientų patirtis klinikoje būtų lydima komforto ir taupomas jų laikas.

Kiekvieno paciento apžiūrai, burnos higienai bei gydymui naudojame rinkoje lyderiaujančius „Leica“ mikroskopus, kuriais galime filmuoti, fotografuoti bei patogiai vaizdą stebėti kompiuteriniuose monitoriuose, informaciją išsaugoti.

Intraoralinis skeneris (IOS)

Intraoralinis skeneris (IOS), skirtas imti tiesioginius skaitmeninius atspaudus burnoje, padeda mūsų komandai tiksliau planuoti gydymą bei mažina paciento patiriamą stresą ir diskomfortą. Šis prietaisas ne tik naudojamas virtualių modelių sukūrimui norint pagaminti įvairius fiksuotus protezus ant natūralių dantų ir implantų, bet ir dantų implantologijoje bei ortotodontijoje.

Gidinės implantacijos / chirurgijos metodas

Skaitmeninis amžius diktuoja skaitmeninius sprendimus. Dantų implantacija – ne išimtis. Vis dažniau implantai sriegiami naudojant gidinės implantacijos/chirurgijos metodą. Šis būdas unikalus tuo, jog leidžia itin tiksliai numatyti procedūros trukmę, reikalingas medžiagas, implantų sriegimo kryptis ir būsimas restauracijas ant implantų.