Estetinis plombavimas

Ši procedūra reikalauja ypatingo profesionalumo ir kruopštumo, mūsų klinikoje garantuojame jums geriausią išpildymą.

Estetinis plombavimas - tai neagresyvus arba, kitaip tariant, minimaliai invazyvus gydymo metodas, taikomas priekinių dantų formos ir spalvos korekcijoms.

    • Maksimaliai tausojami danties audiniai;
    • Užtenka vieno vizito pas odontologą.

Raskite detalius atsakymus į Jums labiausiai rūpimus klausimus:

Tai neagresyvus arba, kitaip tariant, minimaliai invazyvus gydymo metodas, taikomas priekinių dantų formos ir spalvos korekcijoms.

Kuomet reikalinga atstatyti nusidėvėjusius dantų paviršius, keičiant senas restauracijas. Estetinis plombavimas taip pat atliekamas norint panaikinti pigmentines dėmes, siekiant atkurti dantims norimą spalvą, nežymiai koreguoti danties padėtį dantų lanke.

Prieš planuojamą estetinio plombavimo procedūrą būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Taip pat, jeigu yra reikalingas dantų balinimas, svarbu tai padaryti prieš atliekant estetinį plombavimą. Kai kuriais atvejais, kuomet yra netaisyklingas sąkandis ar netaisyklinga pavienių dantų padėtis, prieš tai gali reikėti atlikti ortodontinį gydymą.

Po estetinio plombavimo venkite kąsti kietą maistą. Pimosiomis dienomis patartina nevartoti dažančių maisto produktų ir gėrimų: raudonas vynas, juoda arbata, kava, dažančios uogos ir vaisiai, burokėliai. Dantis valyti minkštu šepetėliu, vengti balinančių dantų pastų. Burnos neskalauti chlorheksidino turinčiais burnos skalavimo skysčiais. Po šios procedūros reikės atlikti poliravimą maždaug kas pusę metų.

Preliminari vizito registracija

Užpildę formą, su jumis susisieksime per 24h

Užpildydami šią formą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.